Wisła Puławy wygrywa swój drugi mecz w lidze(foto)

Wojtek Antosz
Duma Powiśla w swoim 5 spotkaniu w II lidze wschodniej odniosła gładkie zwycięstwo 2:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Bramki padały w pierwszej połowie spotkania ich strzelcami byli Rafał Giziński(6 minuta) i Konrad Nowak (17 minuta).

Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (2:0)
Bramki: Giziński 6 Nowak 17
Widzów: 500
Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Misztal - Giziński (73 Jabkowski), Mokiejewski, Wiącek, Kozieł (75 Olszak) - Giza (90 Romaniuk), Nowak.
Świt: Bigajski - Drwęcki (87 Siwek), Gmitrzuk, Sosnowski, Lelujka (46 Jagodziński) - Kosiec, Obem, Enow, Strzałkowski (67 Zawiska) - Zjawiński, Maślanka (79 Bajera).