Wisła zremisowała ze Stalą Rzeszów

Wojtek Antosz
archiwum
Drugi mecz w II lidze i drugi remis podopiecznych Mariusza Sawy.

Drugie spotkanie Wisły w drugie lidze, nie zaczęło się dla puławskich piłkarzy zbyt dobrze bo już w 14 minucie stracili bramkę po strzale Wojciecha Krauze. Jednobramkowa przewaga piłkarzy z Rzeszowa utrzymywał się do 75 minuty, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Giza.

Duma Powiśla po dwóch meczach i z dwoma bramkami na koncie obecnie zajmuje 14 miejsce w lidze. Kolejny mecz zostanie rozegrany 20 sierpnia (sobota) o godz. 11:00 w Poniatowej, będzie to pierwsze spotkanie, które Wisła rozegra jako gospodarz.