Wisła wygrała sparing ze Stalą

Wojciech Antosz
archiwum
Puławscy piłkarze wykorzystując wolny tydzień rozegrali pierwszy dwóch sparingów, w trakcie którego trenerzy przyglądali się nowemu zawodnikowi.

Zwycięstwo przyszło gładko bo puławianie pokonali ekipę z Poniatowej 4:0. Bramki dla Wisły zdobyli Patryk Romaniuk, Mateusz Olszak, Adam Mróz i Konrad Nowak. Testowanym zawodnikiem który rozegrał pierwsze 45 minut spotkania był Łukasz Kiryłow z Orląt Łuków.

Dodatkowo trenerzy Wisły sprawdzili dwie jedenastki zespołu, bo w 65 minucie poza bramkarzem wymieniono cały skład drużyny. Kolejny mecz Wisła rozegra w sobotę (6.08) o godzinie 11:00 w Radomiu, z tamtejszym Radomiakiem.