Azoty Puławy przegrały mecz o 3 miejsce (zdjęcia)

WA
Azoty Puławy przegrały mecz o 3 miejsce (zdjęcia) WA
W środę ekipa Azotów Puławy nie sprostała we własnej hali drużynie MMTS-u Kwidzyn przegrywając 28:29.

Środowy mecz był niewątpliwie meczem walki, a końcowy wynik jest na to najlepszym dowodem. Zarówno zawodnicy MMTS-u jaki i Azotów nie przebierali w środkach w trakcie przeprowadzanych akcji, ale obyło się bez większej brutalności i złośliwości.

Pierwsza połowa dała puławskim kibicom nadzieję, ponieważ zakończyła się prowadzeniem Azotów 15:13. W drugiej połowie mimo popełnianych błędów puławska ekipa dotrzymywała kroku gościom z Kwidzyna, ale ostatecznie MMTS cieszył się z 3 miejsca w lidze, ponieważ wygrywając wczorajsze spotkanie 28:29 w rywalizacji do trzech zwycięstw wygrał 3:2.

Wyraźnie załamani zawodnicy Azotów odebrali puchar za zajęcie 4 miejsca, puchar od Rady Miasta Puławy, a Przemysław Krajewski odebrał nagrodę dla najlepszego strzelca klubu.

Środowe spotkanie było również okazją do pożegnań. Od przyszłego sezonu w puławskim klubie nie zobaczymy już Dymytro Zinchuka, Michała Bałwasa, Sebastiana Sokołowskiego i Dmitrija Afanasjewa.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?