Tomasz Kuchar wygrywa Rajd Nadwiślański (zdjęcia)

WA
I edycję Rajdu Nadwiślańskiego wygrał Tomasz Kuchar
I edycję Rajdu Nadwiślańskiego wygrał Tomasz Kuchar WA
I edycję Rajdu Nadwiślańskiego, zwyciężył ten na którego wszyscy stawiali czyli Tomasz Kuchar jadący Peugeotem 207 S200.

Kuchar w klasyfikacji "Gość" wyprzedził Mariusza Steca (Skoda Fabia Proto) o 57,5 sekundy, trzecie miejsce wywalczył Kamil Butruk (Mitsubishi Lancer), który stracił do zwycięzcy ponad półtorej minuty.

Kierowcy rywalizowali na 6 odcinkach specjalnych po dwa w Kaleniu, Celejowie i Wilkowie. Na trasie dopingowało ich spore grono kibiców, którzy mieli okazję oglądać rajdowe samochody już w zeszłym roku.

Wśród kierowców rywalizujących w Rajdowym Pucharze Polski najlepsza okazała się załoga Jarosław Szeja / Marcin Szeja, jadąca samochodem Citroen C2. Drugie miejsce wywalczyli Marek Mularczyk i Paweł Pochroń (Citroen C2), a na najniższym stopniu podium stanęli Robert Halicki i Tomasz Tkacz (Fiat Abarth 500).