Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Gdańsku
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Gdańsku podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- DULKIEWICZ Aleksandra Maria - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 57,95% (103 337 głosów)
- RAKOWSKI Tomasz Jędrzej - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 20,33% (36 244 głosów)
- PECKA Andrzej Leszek - KWW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050: 6,93% (12 355 głosów)
- URBANIAK Michał Piotr - KWW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA: 4,33% (7 723 głosów)
- SZOSTAK Artur - KWW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI: 4,27% (7 621 głosów)
- SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander - KWW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI: 3,26% (5 821 głosów)
- ANDRZEJCZAK Mariusz Piotr - KWW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA: 2,92% (5 213 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SKIBA Andrzej Marcin: pozycja 1 : 4,02% (5 817 głosów)
- JANKOWSKI Aleksander Maciej: pozycja 2 : 4,02% (5 817 głosów)
- BELICKI Wiktor Jan: pozycja 3 : 4,02% (5 817 głosów)
- TRZECIAK Artur: pozycja 4 : 4,02% (5 817 głosów)
- ŁUKASZEWSKA Krystyna: pozycja 5 : 4,02% (5 817 głosów)
- KISIEL Barbara Joanna: pozycja 6 : 4,02% (5 817 głosów)
- NOWAK Paulina Marta: pozycja 7 : 4,02% (5 817 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary Jan: pozycja 1 : 7,54% (10 921 głosów)
- CZERNIEWSKA Katarzyna Maria: pozycja 2 : 7,54% (10 921 głosów)
- WAŁĘSA Lech Artur: pozycja 3 : 7,54% (10 921 głosów)
- KLUCZYK Łukasz Maciej: pozycja 4 : 7,54% (10 921 głosów)
- PETRYCZKO Jerzy: pozycja 5 : 7,54% (10 921 głosów)
- KOLMER Marzena Iwona: pozycja 6 : 7,54% (10 921 głosów)
- BARTKÓW Agnieszka: pozycja 7 : 7,54% (10 921 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- CHLASTA Tomasz Roman: pozycja 1 : 0,59% (851 głosów)
- KUŚ-DUSTET Emilia: pozycja 2 : 0,59% (851 głosów)
- JAKS Roman: pozycja 3 : 0,59% (851 głosów)
- ŁAZORCZYK Jarosław: pozycja 4 : 0,59% (851 głosów)
- PIĄTKOWSKA Małgorzata Maria: pozycja 5 : 0,59% (851 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- SMILGIN Radosław Kazimierz: pozycja 1 : 0,6% (863 głosów)
- SKELNIK Klaudia Jadwiga: pozycja 2 : 0,6% (863 głosów)
- PODLASKA Karolina Stefania: pozycja 3 : 0,6% (863 głosów)
- SZEWCZYK Robert: pozycja 4 : 0,6% (863 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Anna Wioletta: pozycja 5 : 0,6% (863 głosów)
- TRAWIŃSKI Tomasz Waldemar: pozycja 6 : 0,6% (863 głosów)
- JABŁOŃSKA Elżbieta Iwona: pozycja 7 : 0,6% (863 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- MOTYL-KOSIŃSKA Anna Małgorzata: pozycja 1 : 0,44% (638 głosów)
- WAL Mieczysław Stanisław: pozycja 2 : 0,44% (638 głosów)
- JABŁOŃSKI Tadeusz Andrzej: pozycja 3 : 0,44% (638 głosów)
- BUCZKOWSKA Agata Agnieszka: pozycja 4 : 0,44% (638 głosów)
- CZARNECKA Magdalena Stefania: pozycja 5 : 0,44% (638 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- HAMADYK Łukasz Mariusz: pozycja 1 : 1,13% (1 635 głosów)
- MRZYGŁÓD Cyprian Kamil: pozycja 2 : 1,13% (1 635 głosów)
- KOCHANOWSKI Maciej Janusz: pozycja 3 : 1,13% (1 635 głosów)
- MILEWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 1,13% (1 635 głosów)
- BACH Anita: pozycja 5 : 1,13% (1 635 głosów)
- KRUPOP Anna: pozycja 6 : 1,13% (1 635 głosów)
- BIELECKI Dobrosław Wojciech: pozycja 7 : 1,13% (1 635 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- SOBAŃSKA Joanna Małgorzata: pozycja 1 : 0,3% (433 głosów)
- KACZYŃSKI Konrad: pozycja 2 : 0,3% (433 głosów)
- KWAPISIEWICZ Aleksandra Weronika: pozycja 3 : 0,3% (433 głosów)
- KARWOWSKI Krzysztof: pozycja 4 : 0,3% (433 głosów)
- KAJKA Agnieszka: pozycja 5 : 0,3% (433 głosów)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO:
- ZIEMBIŃSKI Sławomir Czesław: pozycja 1 : 0,05% (69 głosów)
- BREIER Barbara Jolanta: pozycja 2 : 0,05% (69 głosów)
- LEW-OSTIK KOSTROWICKA Helena: pozycja 3 : 0,05% (69 głosów)
- GIEBLER Anna Lidia: pozycja 4 : 0,05% (69 głosów)
- CZAJKOWSKI Ryszard Stanisław: pozycja 5 : 0,05% (69 głosów)
- KOZŁOWSKI Jerzy: pozycja 6 : 0,05% (69 głosów)
- BABIŃSKI Piotr Maciej: pozycja 7 : 0,05% (69 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RAKOWSKI Tomasz Jędrzej: pozycja 1 : 2,1% (8 677 głosów)
- MAJEWSKI Przemysław Tomasz: pozycja 2 : 2,1% (8 677 głosów)
- KRASULA Alicja Zuzanna: pozycja 3 : 2,1% (8 677 głosów)
- KEMPIŃSKI Piotr Ryszard: pozycja 4 : 2,1% (8 677 głosów)
- KWIATKOWSKA Jolanta: pozycja 5 : 2,1% (8 677 głosów)
- KASZUBOWSKI Paweł: pozycja 6 : 2,1% (8 677 głosów)
- LACHOWSKI Piotr Leszek: pozycja 7 : 2,1% (8 677 głosów)
- JASZEWSKA Beata Maria: pozycja 8 : 2,1% (8 677 głosów)
- KORDA Jagoda: pozycja 9 : 2,1% (8 677 głosów)
- ŁUSIAK Ryszard: pozycja 10 : 2,1% (8 677 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DULKIEWICZ Aleksandra Maria: pozycja 1 : 5,63% (23 290 głosów)
- SKARBEK Mateusz Jacek: pozycja 2 : 5,63% (23 290 głosów)
- WASILEWSKA Teresa: pozycja 3 : 5,63% (23 290 głosów)
- BŁASZCZYK Kamila Maria: pozycja 4 : 5,63% (23 290 głosów)
- KIETURAKIS Maximilian Zdzisław: pozycja 5 : 5,63% (23 290 głosów)
- OLESZEK Bogdan Marian: pozycja 6 : 5,63% (23 290 głosów)
- WRÓBEL Jakub: pozycja 7 : 5,63% (23 290 głosów)
- RYDLEWSKA-KOWALIK Sylwia Barbara: pozycja 8 : 5,63% (23 290 głosów)
- CZARNOWSKA Anna Magdalena: pozycja 9 : 5,63% (23 290 głosów)
- BÓB Dominik: pozycja 10 : 5,63% (23 290 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- MALICKI Marcin: pozycja 1 : 0,43% (1 798 głosów)
- LIPSKA Jolanta Maria: pozycja 2 : 0,43% (1 798 głosów)
- WYSOCKI Jakub Andrzej: pozycja 3 : 0,43% (1 798 głosów)
- UGORENKO Małgorzata: pozycja 4 : 0,43% (1 798 głosów)
- LANGNER Damian: pozycja 5 : 0,43% (1 798 głosów)
- KACZMARCZYK Albert Grzegorz: pozycja 6 : 0,43% (1 798 głosów)
- CYMERMAN Małgorzata: pozycja 7 : 0,43% (1 798 głosów)
- GWIT Piotr Włodzimierz: pozycja 8 : 0,43% (1 798 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- SZOSTAK Artur: pozycja 1 : 0,53% (2 171 głosów)
- SZAPAR Monika Joanna: pozycja 2 : 0,53% (2 171 głosów)
- MAZUREK-ZIELASKIEWICZ Miłosława Maria: pozycja 3 : 0,53% (2 171 głosów)
- RADKE Radosław Krzysztof: pozycja 4 : 0,53% (2 171 głosów)
- DZIERGOWSKI Tomasz: pozycja 5 : 0,53% (2 171 głosów)
- ANDRIKOPULOS Paulina Katarzyna: pozycja 6 : 0,53% (2 171 głosów)
- ZWIEFKA Dorota Krystyna: pozycja 7 : 0,53% (2 171 głosów)
- KRZEMIŃSKI Krzysztof Mieczysław: pozycja 8 : 0,53% (2 171 głosów)
- WENTA Przemysław Damian: pozycja 9 : 0,53% (2 171 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- DUDEK Dorota: pozycja 1 : 0,12% (512 głosów)
- GŁUSZCZ Karina Kinga: pozycja 2 : 0,12% (512 głosów)
- STODULSKA Joanna Monika: pozycja 3 : 0,12% (512 głosów)
- GRZELAKOWSKA Klaudia Wiktoria: pozycja 4 : 0,12% (512 głosów)
- BANNACH Marta Klara: pozycja 5 : 0,12% (512 głosów)
- KROCHMALSKA Joanna Janina: pozycja 6 : 0,12% (512 głosów)
- WOHLFEIL Robert Piotr: pozycja 7 : 0,12% (512 głosów)
- GRZYMSKI Tomasz Czesław: pozycja 8 : 0,12% (512 głosów)
- SZAJNA Karol Adam: pozycja 9 : 0,12% (512 głosów)
- ANDRZEJCZAK Mariusz Piotr: pozycja 10 : 0,12% (512 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- BANACH Jolanta Maria: pozycja 1 : 1,05% (4 342 głosów)
- HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz: pozycja 2 : 1,05% (4 342 głosów)
- TRZECIAK Jakub Marek: pozycja 3 : 1,05% (4 342 głosów)
- GLAC-ŚCIEBURA Zenobia Wiktoria: pozycja 4 : 1,05% (4 342 głosów)
- WIŚNIEWSKI Paweł Piotr: pozycja 5 : 1,05% (4 342 głosów)
- ZIĘBA Agnieszka: pozycja 6 : 1,05% (4 342 głosów)
- SNARSKA Olga: pozycja 7 : 1,05% (4 342 głosów)
- PIWNICKA Klaudia Elwira: pozycja 8 : 1,05% (4 342 głosów)
- BUJAK-PIETRZELA Joanna Elżbieta: pozycja 9 : 1,05% (4 342 głosów)
- GÓRSKI Filip Jan: pozycja 10 : 1,05% (4 342 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- GAVLAS Aleksandr: pozycja 1 : 0,34% (1 403 głosów)
- REMBIEWSKA Karina Ewa: pozycja 2 : 0,34% (1 403 głosów)
- JAŚKIEWICZ Michał Paweł: pozycja 3 : 0,34% (1 403 głosów)
- KUCZMARA Daria Joanna: pozycja 4 : 0,34% (1 403 głosów)
- GRUSZCZYŃSKI Aleksander Henryk: pozycja 5 : 0,34% (1 403 głosów)
- ŚWIECH Olga Katarzyna: pozycja 6 : 0,34% (1 403 głosów)
- PIĄTKOWSKI Mateusz Michał: pozycja 7 : 0,34% (1 403 głosów)
- GRZYMAŁA Natalia Małgorzata: pozycja 8 : 0,34% (1 403 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GIERSZEWSKI Piotr: pozycja 1 : 2,38% (6 343 głosów)
- NAWROCKI Daniel Kryspin: pozycja 2 : 2,38% (6 343 głosów)
- KULIŃSKI Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 2,38% (6 343 głosów)
- KOŚCIELSKA Mirosława: pozycja 4 : 2,38% (6 343 głosów)
- MIŚ Krzysztof Adam: pozycja 5 : 2,38% (6 343 głosów)
- LASOTA-KAŹMIERSKA Elżbieta: pozycja 6 : 2,38% (6 343 głosów)
- SZRYTER Jolanta Wiesława: pozycja 7 : 2,38% (6 343 głosów)
- MALAK Przemysław Dawid: pozycja 8 : 2,38% (6 343 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BORAWSKI Piotr: pozycja 1 : 7,6% (20 246 głosów)
- DZIK Piotr Adam: pozycja 2 : 7,6% (20 246 głosów)
- JANKOWIAK Beata: pozycja 3 : 7,6% (20 246 głosów)
- ŚWIACKI Łukasz Marcin: pozycja 4 : 7,6% (20 246 głosów)
- GOLĘDZINOWSKA Anna Ewa: pozycja 5 : 7,6% (20 246 głosów)
- HAMANOWICZ Jakub Jarema: pozycja 6 : 7,6% (20 246 głosów)
- HAJDUK Michał: pozycja 7 : 7,6% (20 246 głosów)
- ŁOPUCHOW Barbara: pozycja 8 : 7,6% (20 246 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- KOŁC Natalia Grażyna: pozycja 1 : 0,55% (1 459 głosów)
- DRANKOWSKI Piotr Jakub: pozycja 2 : 0,55% (1 459 głosów)
- BŁAŻKO Izabela Patrycja: pozycja 3 : 0,55% (1 459 głosów)
- DĄBROWSKI Adam: pozycja 4 : 0,55% (1 459 głosów)
- BURY Mateusz Marcin: pozycja 5 : 0,55% (1 459 głosów)
- DERECKA Teresa Wioletta: pozycja 6 : 0,55% (1 459 głosów)
- CZECHOWICZ Wojciech Jerzy: pozycja 7 : 0,55% (1 459 głosów)
- ZIENKIEWICZ Artur Krzysztof: pozycja 8 : 0,55% (1 459 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- JEZIERSKI Tomasz Łukasz: pozycja 1 : 0,66% (1 766 głosów)
- MAŁOLEPSZA Luiza Maria: pozycja 2 : 0,66% (1 766 głosów)
- LOREK Elżbieta Bożena: pozycja 3 : 0,66% (1 766 głosów)
- OLESZKIEWICZ Łukasz Jacek: pozycja 4 : 0,66% (1 766 głosów)
- KULESZA Katarzyna Małgorzata: pozycja 5 : 0,66% (1 766 głosów)
- WIŚNIEWSKI Piotr: pozycja 6 : 0,66% (1 766 głosów)
- GĄSIOROWSKI Łukasz Andrzej: pozycja 7 : 0,66% (1 766 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- SZAJNA Paweł Jakub: pozycja 1 : 0,11% (303 głosów)
- WÓJCICKA Oliwia: pozycja 2 : 0,11% (303 głosów)
- WYŻLIC Roman: pozycja 3 : 0,11% (303 głosów)
- NARKIEWICZ Kamila: pozycja 4 : 0,11% (303 głosów)
- OŁOWSKI Edward Kacper: pozycja 5 : 0,11% (303 głosów)
- SZPECHCIŃSKA Izabela: pozycja 6 : 0,11% (303 głosów)
- ŁUGOWSKA Aleksandra: pozycja 7 : 0,11% (303 głosów)
- PIETRYK Michał Wiesław: pozycja 8 : 0,11% (303 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- WŁODARCZYK Jędrzej: pozycja 1 : 0,98% (2 606 głosów)
- KONKEL Wojciech Józef: pozycja 2 : 0,98% (2 606 głosów)
- PIOTROWSKI Jan Paweł: pozycja 3 : 0,98% (2 606 głosów)
- RUNOWSKA Milena: pozycja 4 : 0,98% (2 606 głosów)
- TOMASZEWSKI Marek Mieczysław: pozycja 5 : 0,98% (2 606 głosów)
- SAMORAJCZYK Joanna: pozycja 6 : 0,98% (2 606 głosów)
- LOMPERTA Józef: pozycja 7 : 0,98% (2 606 głosów)
- OKUNIEWSKA Ewa Małgorzata: pozycja 8 : 0,98% (2 606 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- KOZAKIEWICZ Robert Kristian: pozycja 1 : 0,34% (916 głosów)
- STROJNY Olga: pozycja 2 : 0,34% (916 głosów)
- HRYNIEWSKI Wojciech: pozycja 3 : 0,34% (916 głosów)
- FALBA Marta Katarzyna: pozycja 4 : 0,34% (916 głosów)
- TURONEK Teodor Jan: pozycja 5 : 0,34% (916 głosów)
- MARKOWSKA Joanna: pozycja 6 : 0,34% (916 głosów)
- KOWALEWSKA Milena: pozycja 7 : 0,34% (916 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RABENDA Karol Kazimierz: pozycja 1 : 3,12% (5 235 głosów)
- KOTECKI Mateusz Jan: pozycja 2 : 3,12% (5 235 głosów)
- PLEWA Romuald Stanisław: pozycja 3 : 3,12% (5 235 głosów)
- TABAKA Małgorzata Teresa: pozycja 4 : 3,12% (5 235 głosów)
- PRZYBYŁOWSKA Krystyna Maria: pozycja 5 : 3,12% (5 235 głosów)
- STEMPEL Joanna: pozycja 6 : 3,12% (5 235 głosów)
- PIASECKI Sebastian: pozycja 7 : 3,12% (5 235 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GRZELAK Piotr Grzegorz: pozycja 1 : 8,71% (14 636 głosów)
- LODZIŃSKA Emilia: pozycja 2 : 8,71% (14 636 głosów)
- KŁOS Krystian Jarosław: pozycja 3 : 8,71% (14 636 głosów)
- BŁASZKOWSKI Wojciech Stanisław: pozycja 4 : 8,71% (14 636 głosów)
- MAGOTT Marta Karolina: pozycja 5 : 8,71% (14 636 głosów)
- JAROSZ Marcin: pozycja 6 : 8,71% (14 636 głosów)
- GERYK Żaneta Beata: pozycja 7 : 8,71% (14 636 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- GRABAREK-BARTOSZEWICZ Elżbieta Janina: pozycja 1 : 0,62% (1 036 głosów)
- CHMIELEWSKI Adam: pozycja 2 : 0,62% (1 036 głosów)
- ZALEWSKI Kornel Daniel: pozycja 3 : 0,62% (1 036 głosów)
- SŁOJKOWSKA-CHLASTA Dorota: pozycja 4 : 0,62% (1 036 głosów)
- JANOWSKA Józefa: pozycja 5 : 0,62% (1 036 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- NAGÓRSKI Marcin Andrzej: pozycja 1 : 0,48% (809 głosów)
- HUCHWAJDA Sebastian: pozycja 2 : 0,48% (809 głosów)
- STRZELECKA Aleksandra Joanna: pozycja 3 : 0,48% (809 głosów)
- GRZEGORZEWSKA Joanna Katarzyna: pozycja 4 : 0,48% (809 głosów)
- ZIOMEK Iwo Dariusz: pozycja 5 : 0,48% (809 głosów)
- MALKA-JEZIERSKA Krystyna Elżbieta: pozycja 6 : 0,48% (809 głosów)
- PROCKI Wojciech Grzegorz: pozycja 7 : 0,48% (809 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- WALENTYNOWICZ Piotr Michał: pozycja 1 : 0,14% (243 głosów)
- WOJNOWSKA Halina Teresa: pozycja 2 : 0,14% (243 głosów)
- JARMOSZEWSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 3 : 0,14% (243 głosów)
- BANNACH Krzysztof: pozycja 4 : 0,14% (243 głosów)
- MACIEJEWSKI Maciej Wojciech: pozycja 5 : 0,14% (243 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- GROENKE Katarzyna Małgorzata: pozycja 1 : 1,02% (1 709 głosów)
- KRÓLCZYK Halina: pozycja 2 : 1,02% (1 709 głosów)
- ANDRUSZKIEWICZ Piotr Krzysztof: pozycja 3 : 1,02% (1 709 głosów)
- CHRZANOWSKA Magdalena Sylwia: pozycja 4 : 1,02% (1 709 głosów)
- GUSS Jarosław: pozycja 5 : 1,02% (1 709 głosów)
- HOŁUBOWSKA Beata Bogusława: pozycja 6 : 1,02% (1 709 głosów)
- LARCZYŃSKI Tomasz Marek: pozycja 7 : 1,02% (1 709 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- WĄSOWSKA-TELĘGA Agnieszka: pozycja 1 : 0,58% (981 głosów)
- WASILCZUK Filip Aleksander: pozycja 2 : 0,58% (981 głosów)
- CISZEK Olga Marta: pozycja 3 : 0,58% (981 głosów)
- KWAPISIEWICZ Krzysztof Daniel: pozycja 4 : 0,58% (981 głosów)
- WIŚNIEWSKA Janina: pozycja 5 : 0,58% (981 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- IMIANOWSKA Barbara: pozycja 1 : 3,19% (6 286 głosów)
- WIECKI Krzysztof Józef: pozycja 2 : 3,19% (6 286 głosów)
- LEWKO Przemysław Eugeniusz: pozycja 3 : 3,19% (6 286 głosów)
- ZIELENIEWSKA Elżbieta: pozycja 4 : 3,19% (6 286 głosów)
- MELLER Marek: pozycja 5 : 3,19% (6 286 głosów)
- MNICHOWICZ Ines Maria: pozycja 6 : 3,19% (6 286 głosów)
- BUTAJŁO Benedykt: pozycja 7 : 3,19% (6 286 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- OWCZARCZAK Agnieszka Maria: pozycja 1 : 8,41% (16 600 głosów)
- MAKOWSKI Marcin: pozycja 2 : 8,41% (16 600 głosów)
- KOWALCZYS Andrzej Paweł: pozycja 3 : 8,41% (16 600 głosów)
- KNEBA Karolina: pozycja 4 : 8,41% (16 600 głosów)
- KREZYMON Wiktoria Joanna: pozycja 5 : 8,41% (16 600 głosów)
- PIOTROWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 8,41% (16 600 głosów)
- MICKUN Marcin Konstanty: pozycja 7 : 8,41% (16 600 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- HANUS Kamil Wojciech: pozycja 1 : 0,67% (1 320 głosów)
- KOŚCIELAK Zdzisław Tadeusz: pozycja 2 : 0,67% (1 320 głosów)
- CHMIELEWSKA Magdalena Edyta: pozycja 3 : 0,67% (1 320 głosów)
- WNUK Michał Jan: pozycja 4 : 0,67% (1 320 głosów)
- CZEKALSKA Edyta Patrycja: pozycja 5 : 0,67% (1 320 głosów)
- JANDY Mirosław Jerzy: pozycja 6 : 0,67% (1 320 głosów)
- KLEIN Iwona Anna: pozycja 7 : 0,67% (1 320 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- NIEKRASZ Anna Magdalena: pozycja 1 : 0,52% (1 024 głosów)
- GACOŃ Daria Anna: pozycja 2 : 0,52% (1 024 głosów)
- RADZISZEWSKI Radosław Marek: pozycja 3 : 0,52% (1 024 głosów)
- KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKA Gabriela Wioletta: pozycja 4 : 0,52% (1 024 głosów)
- DĄBROWSKI Krzysztof Tomasz: pozycja 5 : 0,52% (1 024 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- MACIEJEWSKI Dariusz Krzysztof: pozycja 1 : 0,13% (257 głosów)
- KOPYŚĆ Dagmara Gertruda: pozycja 2 : 0,13% (257 głosów)
- KOPYŚĆ Maciej: pozycja 3 : 0,13% (257 głosów)
- MISSA-DOLNA Karolina Samanta: pozycja 4 : 0,13% (257 głosów)
- KOSIŃSKI Adam Sławomir: pozycja 5 : 0,13% (257 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- GONISZEWSKI Maciej: pozycja 1 : 1% (1 981 głosów)
- ROKICKA Aleksandra: pozycja 2 : 1% (1 981 głosów)
- WIERZBICKA Agnieszka Marta: pozycja 3 : 1% (1 981 głosów)
- PTASZYŃSKI Grzegorz Roman: pozycja 4 : 1% (1 981 głosów)
- ŻURKOWSKA-MRÓZ Izabela Anna: pozycja 5 : 1% (1 981 głosów)
- BABIENKO Aleksander Bazyli: pozycja 6 : 1% (1 981 głosów)
- ZABOJSZCZ Marcin Damian: pozycja 7 : 1% (1 981 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- SZCZEPAŃSKI Adam Aleksander: pozycja 1 : 0,55% (1 087 głosów)
- WESSEL Magdalena Karolina: pozycja 2 : 0,55% (1 087 głosów)
- DZIERGAS Michał Piotr: pozycja 3 : 0,55% (1 087 głosów)
- STAŻEWSKA Anna Ewa: pozycja 4 : 0,55% (1 087 głosów)
- TOKARSKI Andrzej Tomasz: pozycja 5 : 0,55% (1 087 głosów)
- KOŚCIELNIAK Jagoda Maria: pozycja 6 : 0,55% (1 087 głosów)
- BUGIEL Katarzyna Teresa: pozycja 7 : 0,55% (1 087 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KORALEWSKI Kazimierz Marian: pozycja 1 : 2,81% (5 197 głosów)
- ADAMCZUK Michał: pozycja 2 : 2,81% (5 197 głosów)
- SULEWSKA Katarzyna Joanna: pozycja 3 : 2,81% (5 197 głosów)
- FRYZA Stanisław Łukasz: pozycja 4 : 2,81% (5 197 głosów)
- ESDEN-TEMPSKI Stanisław Andrzej: pozycja 5 : 2,81% (5 197 głosów)
- BRŰGGEMANN Małgorzata Maria: pozycja 6 : 2,81% (5 197 głosów)
- DRZEWIECKA Maja Joanna: pozycja 7 : 2,81% (5 197 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BEJM Łukasz Kacper: pozycja 1 : 9,15% (16 931 głosów)
- STELMASIEWICZ Andrzej Zbigniew: pozycja 2 : 9,15% (16 931 głosów)
- CISOŃ Sylwia Teresa: pozycja 3 : 9,15% (16 931 głosów)
- WAŻNY Karol: pozycja 4 : 9,15% (16 931 głosów)
- WOJTKOWSKA-WYSZKOWSKA Izabela: pozycja 5 : 9,15% (16 931 głosów)
- SZABANOWICZ Helena Halina: pozycja 6 : 9,15% (16 931 głosów)
- PERUCKI Jan: pozycja 7 : 9,15% (16 931 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA:
- CAVALIERI-ŁUKASIEWICZ Cristiana Maria: pozycja 1 : 0,67% (1 233 głosów)
- KOPCZEWSKI Michał Piotr: pozycja 2 : 0,67% (1 233 głosów)
- TUREK Wojciech Bartosz: pozycja 3 : 0,67% (1 233 głosów)
- PÓŁTORANOS Hubert: pozycja 4 : 0,67% (1 233 głosów)
- MĄCZKA Teresa Barbara: pozycja 5 : 0,67% (1 233 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAM GDAŃSK - KANDYDACI NIEZALEŻNI:
- DWORAKOWSKI Michał: pozycja 1 : 0,58% (1 065 głosów)
- LISZEWSKI Karol: pozycja 2 : 0,58% (1 065 głosów)
- VIOLA Elżbieta Joanna: pozycja 3 : 0,58% (1 065 głosów)
- KRASA Wiesława: pozycja 4 : 0,58% (1 065 głosów)
- SZOSTAK Milena Anna: pozycja 5 : 0,58% (1 065 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ ANDRZEJCZAK DLA GDAŃSKA:
- ANDRZEJCZAK Dominika Maria: pozycja 1 : 0,14% (256 głosów)
- WOJCISZKE Zuzanna Ewa: pozycja 2 : 0,14% (256 głosów)
- KLIMASZEWSKI Grzegorz: pozycja 3 : 0,14% (256 głosów)
- KRUSZYŃSKI Piotr Mikołaj: pozycja 4 : 0,14% (256 głosów)
- DRZEWUCKA Katarzyna Aleksandra: pozycja 5 : 0,14% (256 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDAŃSKA DROGA 2050:
- PECKA Andrzej Leszek: pozycja 1 : 1,09% (2 025 głosów)
- ZARZYCKI Paweł: pozycja 2 : 1,09% (2 025 głosów)
- NOWOTARSKI Krzysztof Piotr: pozycja 3 : 1,09% (2 025 głosów)
- GOLASIŃSKA Iwona Elżbieta: pozycja 4 : 1,09% (2 025 głosów)
- SKADDING Hanna Maria: pozycja 5 : 1,09% (2 025 głosów)
- JAŚ Barbara Maria: pozycja 6 : 1,09% (2 025 głosów)
- DERUŚ Piotr: pozycja 7 : 1,09% (2 025 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY GDAŃSK - MIASTO DLA LUDZI:
- ZIĘBA Sonia: pozycja 1 : 0,35% (644 głosów)
- ADAMSKI Maksymilian: pozycja 2 : 0,35% (644 głosów)
- ZAJĄCZKOWSKA Anna: pozycja 3 : 0,35% (644 głosów)
- POŚNIK Michał: pozycja 4 : 0,35% (644 głosów)
- PRUSSAK Sara Maria: pozycja 5 : 0,35% (644 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?