Wisła Puławy wygrywa piąty raz z rzędu (zdjęcia)

Wojtek Antosz
Tym razem pokonała zespół Tomasovii Tomaszów Lubelski 3:0, wszystkie bramki padły w pierwszych 15 minutach meczu, o dziwo żadnej nie strzelił Łukasz Giza.

Spotkanie było zapowiadane jako starcie "najlepszej obrony" z Tomaszowa z "najlepszym atakiem" w postaci Łukasza Gizy i Konrada Nowaka z Wisły, pierwszy kwadrans meczu pokazała, że na najlepszy atak nikt nie ma recepty, nawet ci którzy uważani są na najlepiej broniących. Pierwsza bramka padła już w 2 minucie meczu, zdobył ją Michał Budzyński, kolejne 13 minut przyniosło trafienia Konrada Nowaka i Rafała Gizińskiego i było "po meczu". Tomasovia próbował przełamać niemoc ale jedyne na co sobie pozwolił to kilka strzałów z dystansu, które nie były ani zaskakujące, ani specjalnie mocne więc bramkarz Wisły Kamil Beszczyński nie miał zbyt wiele pracy dzisiaj.

Wisła Puławy 3:0 (3:0) Tomasovia Tomaszów Lubelski

Bramki: Budzyński 2, Nowak 10, Giziński 15

Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Kursa, Bednaruk, Misztal, Wójtowicz, Orzędowski, Giziński (62 Kozieł), Budzyński (82 Chwiszczuk), Giza (77 Kamola), Nowak (77 Dryk)

Tomasovia: Waśkiewicz - Banaś, Chwała, Nowosad, Skiba, Żurawski, Stefanik (46 Zatorski), Słotwiński (57 Kulas), Mychalczuk (30 Kozyra), Wawryca, Kusiak