Wisła Puławy pożegnała się z Pucharem Polski (zdjęcia)

WA
Wisła Puławy przegrała z Pogonią Siedlce
Wisła Puławy przegrała z Pogonią Siedlce WA
Wisła Puławy w sobotnim meczu nie sprostała drużynie Pogoni Siedlce i przegrywając 1:3 pożegnała się z Pucharem Polski.

Wisła Puławy po raz pierwszy od zakończenia sezonu 2012/13 spotkała się w meczu o stawkę. Na własnym boisku zmierzyła się z Pogonią Siedlce i już w drugiej minucie sobotniego spotkania straciła bramkę za sprawą Wiktor Lacha, który po rzucie rożnym głowa skierował piłkę do bramki Wisły.

Wiślacy długo nie czekali z odpowiedzią w 5 minucie również po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym siedleckiego zespołu odnalazł się Mateusz Pożak i efektownym strzałem zdobył bramkę na 1:1.

Po tym golu sytuacją w I połowie wyrównała się bardzo dosłownie i obaj bramkarze nie mieli wiele pracy bo większość gry prowadzona była w środku pola. Po zmianie stron strzelali już tylko goście. W 48 minucie na 1:2 wynik podwyższył Cezary Demianiuk, a 10 minut później Mariusz Dzienis ustalił wynik meczu.

Najbliższe spotkanie Wisły Puławy na własnym stadionie odbędzie się 3 sierpnia kiedy to 2 kolejce II ligi wschodniej podejmie ona Olimpię Zambrów.