Wisła Puławy kontynuuje zwycięską passę(foto, video)

Wojtek Antosz
W sobotnie popołudnie piłkarze z Puław pokonali zespół Partyzanta Targowiska 2:1

W trakcie meczu warunki dyktowała pogoda, a przed wszystkim porywisty wiatr, który z piłką robił to co chciał. W zagraniach piłkarzy obu zespołów było dużo przypadkowości, ale Wiśle udało się opanować grę i po strzale niezawodnego jak zwykle Łukasza Gizy, jeszcze w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 1:0. Po przerwie gra się trochę uspokoiła, można było zaobserwować przewagę zespołu z Targowisk ale żadna z sytuacji nie została zamieniona na bramkę. W 67 minucie drugą bramkę dla Wisły zdobył Konrad Nowak. Nie była to jednak ostatnia bramka strzelona przez zawodnika Wisły w 93 minucie trafienie samobójcze zanotował wprowadzony zaledwie 7 minut wcześniej Paweł Jabkowski.

Wisła Puławy 2:1 (1:0) Partyzant Targowiska

Bramki: Giza 38, Nowak 67 - Jabkowski 90 (sam.)

Wisła Puławy: Beszczyński - Kowalski (46 Giziński), Mróz, Bednaruk, Misztal, Kozieł, Wójtowicz (86 Jabkowski), Mokiejewski (69 Orzędowski), Budzyński, Giza (63 Dryk), Nowak

Partyzant Targowiska: Krawczyk - Zych, Konrad, Słaby, Ginalski, Fryc, Lanucha, Płonka, Wierdak, Wójcik, Kozub (63 Zarzyka)