18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Puławy: XVII Festiwal Kolęd - wyniki

WA
DCh
Udostępnij:
Festiwal zakończył się w niedzielę, koncertem galowym w którym wzięli udział najlepsi z najlepszych. Poniżej prezentujemy wam pełną listę osób nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznej edycji festiwalu.

Po wysłuchaniu w dniach 17 - 19 stycznia 2012 roku 198 prezentacji (ogółem 1213 wykonawców), w tym: 116 solistów wokalistów, 2 solistów instrumentalistów, 42 zespołów wokalnych, 16 zespołów wokalno – instrumentalnych, 4 zespołów instrumentalnych, 6 zespołów rodzinnych, 12 chórów biorących udział w XVII Festiwalu Kolęd postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

GRAND PRIX
Angelika Irauth z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun Michał Matras;

Kategoria solistów wokalistów w wieku przedszkolnym:
I NAGRODA
Natalia Kosmowska z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Puławach; opiekun Monika Prokop;
trzy równorzędne II NAGRODY
Jakub Stachoń z Miejskiego Przedszkola nr 16 w Puławach; opiekunowie Agnieszka Ścibior – Kowalczyk, Anna Mostowska, Grzegorz Kowalczyk;
Dominika Piros z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Łukowie; opiekun Tomasz Piros;
Gabrysia Bisek z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie; opiekun Anna Kozak;

Kategoria dziecięcych solistów wokalistów:
dwie równorzędne I NAGRODY
Katarzyna Golecka z Parczewskiego Domu Kultury; opiekun Magdalena Hymos – Sulej;
Aleksandra Łodzińska ze Studia Wokalnego "FEVER" Magdaleny Hymos – Sulej w Lublinie; opiekun Tomasz Łodziński ;
II NAGRODA
Klaudia Borejko ze Studia Wokalnego "FEVER" w Lublinie; opiekun Magdalena Hymos – Sulej;
dwie równorzędne III NAGRODY
Karolina Przygocka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Puławach; opiekunki Magdalena Gawrońdska i Renata Szelewicka – Karolik;
Ada Galant ze Szkoły Podstawowej nr 42 im. K.I. Gałczyńskiego w Lublinie; opiekun Anna Waligóra;

Kategoria dziecięcych solistów wokalistów:
cztery równorzędne WYRÓŻNIENIA
Maciej Bigos z Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim; opiekun Jolanta Szczupak;
Joanna Mazurkiewicz z Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim; opiekun Jolanta Szczupak;
Zuzanna Szczupak z Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim; opiekunki Barbara Kania i Jolanta Szczupak ;
Dominika Małyska z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie; opiekun Anna Kozak;

Kategoria młodzieżowych solistów wokalistów:
dwie równorzędne I NAGRODY
Monika Malczak z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun Zbigniew Jonak;
Weronika Łączkowska z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun Michał Matras;
dwie równorzędne II NAGRODY
Martyna Massalska z Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie; opiekun Marta Oniśk;
Martyna Korzeniowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Puławach z siedziba Gołębiu; opiekun Zbigniew Barankiewicz ;
pięć równorzędnych III NAGRÓD
Weronika Chilczuk z Publicznego Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie, opiekun Celina Chilczuk;
Karolina Chilczuk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Parczewie; opiekun Celina Chilczuk;
Agnieszka Dacewicz z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Lublinie; opiekun Marian Pędzisz;
Jędrzej Halerz ze Stowarzyszenia "Dwójka" w Puławach; opiekunki Magdalena Gawrońska i Renata Szelewicka – Karolik;
Aleksandra Zdunek z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun Zbigniew Jonak;
dwa równorzędne WYRÓŻNIENIA
Paulina Łowczak z Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun Michał Matras;
Małgorzata Kusy z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu; opiekun Katarzyna Beda;

Kategorii dorosłych solistów wokalistów:
I NAGRODA
Kinga Nadłonek z Lublina;

Kategoria dziecięcych zespołów wokalnych:
dwie równorzędne I NAGRODY
Zespół wokalny kl. III b Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach, opiekunki Anna Posłuszny i Anna Grzesiak;
Zespół wokalny klasy IIa Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach, opiekun Maria Odzioba – Matras;
II NAGRODA
Zespół Wokalny "MUSIC CLUB 2" Stowarzyszenia "Dwójka" w Puławach; opiekunki Magdalena Gawrońska i Renata Szelewicka – Karolik;
III NAGRODA
Duet Michał Baranowski i Ada Galant ze Szkoły Podstawowej nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lublinie; opiekun Anna Waligóra;

Kategoria młodzieżowych zespołów wokalnych:
dwie równorzędne I NAGRODY
Duet Angelika Filipiak i Jakub Jaworski z II Liceum Ogólnokształcącego im. H.J. Zamoyskiego w Lublinie; opiekunowie- Anna Waligóra, Marek Tarnowski;
Zespół Wokalny Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika"; opiekun - Michał Matras;
II NAGRODA
Zespół wokalny "BEZ NAZWY" z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie; opiekun – Grażyna Grymuza;
III NAGRODA
Duet Martyna Massalska i Michał Mitura z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Lubartowie; opiekun Grażyna Grymuza;
WYRÓŻNIENIE
Zespół wokalny Niepublicznego Gimnazjum przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach; opiekun – Grzegorz Kowalczyk;

Kategoria dziecięcych zespołów wokalno – instrumentalnych:
trzy równorzędne I NAGRODY
Zespół "ABECADŁO" ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach; opiekunki Beata Sołtan i Jolanta Karpacz;
Szkolny Zespół Wokalno – Instrumentalny Szkoły Podstawowewj nr 2 w Kazimierzu Dolnym; opiekunki– Alicja Kutnik i Małgorzata Rogalna;
Zespół instrumentalny klasy III d Szkoły Podstawo wej nr 1 im. T. Kościuszki w Puławach; opiekun – Halina Szmyrgało;
dwie równorzędne II NAGRODY
Zespół wokalno – instrumentalny "MINI - MAX" ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. H. Sienkiewicza w Puławach; opiekunki Anna Bieleń i Monika Mocarska;
Zespół wokalno – instrumentalny "SEKRET" z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Krasniku; opiekun Izabela Zdyb;
dwie równorzędne III NAGRODY
SCHOLA DZIECIĘCA PARAFII pw. ŚW. RODZINY w Puławach; opiekun ks. Jacek Jakubiec;
Zespół wokalno – instrumentalny "JEDYNECZKI" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Puławach; opiekun Urszula Siuta – Gola;

Kategoria młodzieżowych zespołów wokalno – instrumentalnych:
I NAGRODA
Integracyjna Grupa Artystyczna (IGA) ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach; opiekun – Karolina Złotocha;
II NAGRODA
Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Ludowy "KRZEMIEŃ" ze Szkoły Podstawowej w Świeciechowie; opiekun Renata Niemczycka i Maciej Niemczycki;
WYRÓŻNIENIE
Zespół młodzieżowy Parafii pw. Św. Rodziny w Puławach; opiekun Patrycja Górska;

Kategoria dorosłych zespołów wokalno – instrumentalnych:
II NAGRODA
Zespół "LL Band" z Gminnego Ośrodka Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu; opiekun Kamil Korzeniowski;
trzy równorzędne III NAGRODY
Zespół Śpiewaczy "PELAGIA" z Leopoldowa; opiekun Paweł Warowny;
Kapela Ludowa "RYKOWIACY" z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rykach; opiekun Krzysztof Piątek;
Zespół Śpiewaczy z Moszczanki; opiekun Paweł Warowny;

Kategoria dziecięcych zespołów instrumentalnych:
II NAGRODA
Zespół instrumentalny "FLECIKI" ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Kopernika w Puławach; opiekun Ewa Połoncarz;

Kategoria młodzieżowych zespołów instrumentalnych:
III NAGRODA
Zespół instrumentalny Gimnazjum Europejskiego im. Szarych Szeregów w Puławach; opiekun Michał Matras;

Kategoria dziecięcych chórów:
WYRÓŻNIENIE
Chór "PICCOLO" ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach; opiekun Maria Faber;

Kategoria młodzieżowych chórów:
II NAGRODA
Chór "ERGO CANTEMUS" z II Liceum Ogólnokształcącego im. H.J. Zamoyskiego w Lublinie; opiekun Anna Waligóra;
III NAGRODA
Chór "AMABILE" z Zespołu Szkół im.Władysława Grabskiego w Lublinie; opiekun Karolina Pietrzak;
WYRÓŻNIENIE
Chór "GAUDEAMUS" z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach; opiekun Marzena Goc;

Kategoria dorosłych chórów:
III NAGRODA
Chór Parafialny Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu Lubelskim; opiekun Zdzisław Wrona;
WYRÓŻNIENIE
Chór Parafialny Św. Rodziny w Puławach; opiekun Grzegorz Stefaniak;

Kategoria zespołów rodzinnych:
I NAGRODA
Zespół rodzinny – Monika, Piotr, Paulina , Agata Tokarczyk z Bełżyc; opiekun Piotr Tokarczyk ;
II NAGRODA
Zespół rodzinny KarWer Karolina Chilczuk i Weronika Chilczuk, opiekun Celina Chilczuk;
III NAGRODA
Zespół rodzinny – Tobiasz , Amadeusz, Patrycja, Violetta Górscy z Puław; opiekun Violetta Górska;

Nagroda instruktorska dla Michała Matrasa.

Wyróżnienia specjalne
dla instruktora Tomasza Pirosa z Zespołu Szkół w Gręzówce za inwencję kontrapunktyczną w akompaniamencie;
dla dwóch młodych skrzypaczek z zespołu „SEKRET” za kulturę dźwięku.

W Puszczy Białowieskiej utonęło 21 żubrów

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie