Przegląd lutego 2021 w Puławach, najważniejsze wydarzenia miesiąca

N360
N360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Puław czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Puław czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Puław najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Najdziwniejsze rzeczy, które oddają za darmo mieszkańcy województwa lubelskiego za pośrednictwem OLX! Zobacz oferty [01.03]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd lutego 2021 w Puławach: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najdziwniejsze rzeczy, które oddają za darmo mieszkańcy województwa lubelskiego za pośrednictwem OLX! Zobacz oferty [01.03]

Rysunek Deadpoola, sedes i umywalka lub korzenie - to tylko niektóre z dziwnych rzeczy, które oddają mieszkańcy województwa lubelskiego na OLX. Czasem jest zabawnie, a czasem... Zresztą zobaczcie sami! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tak śmieją się z Lublina i województwa. Zobacz najlepsze memy! [1.03]

Znacie memy o Lublinie i województwie? Jak wyglądają lubelskie miasta w oczach mieszkańców innych zakątków Polski? Jesteście ciekawi? Aby przejść do galerii kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Uchylają się od płacenia alimentów. Tych osób poszukuje lubelska policja. Rozpoznajesz kogoś? [28.02.2021]

W myśl kodeksu karnego art. 209 dotyczącego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego lubelscy funkcjonariusze poszukują osób, które zalegają z alimentami. Policja apeluje o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Materiały promocyjne partnera

Prasówka luty Puławy: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Puław. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tłumy na placu Zamkowym w Lublinie. Ostatnia niedziela lutego to Lubelska Giełda Staroci. Zobacz zdjęcia

Porcelanowe filiżanki, drewniane anioły, portrety bohaterów narodowych, mosiężne świeczniki i wiele innych drobiazgów można kupić podczas Lubelskiej Giełdy Staroci. W ostatnią niedzielę lutego na placu Zamkowym pojawiły się tłumy. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ceny działek na Lubelszczyźnie. Sprawdź gdzie zapłacisz najwięcej za ziemię?

Pragniesz zbudować dom w województwie lubelskim? Sprawdź ile kosztują działki w Lublinie, Kraśniku, Chełmie, Puławach, Białej Podlaskiej lub Świdniku? W którym mieście w naszym regionie ziemia potaniała, a gdzie cena za grunt znacząco wzrosła? Planujesz zakup ziemi? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić te dane! Tyle trzeba mieć w portfelu, żeby kupić działkę w naszym regionie. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Czy w Lubelskiem spadnie jeszcze śnieg? Zobacz długoterminową prognozę pogody

Dla tych co liczą, że to już koniec zimy mamy złą wiadomość. Ostatnie dni lutego zaskoczyły wysokimi temperaturami, ale na wiosnę trzeba jeszcze poczekać. Sprawdź najnowszą prognozę pogody.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Kulturalny weekend w Lublinie. Do kina, teatru, a może do galerii? Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

W ostatni weekend lutego nie zabraknie ciekawych wydarzeń kulturalnych w Lublinie. Wiele instytucji ma w swojej ofercie ciekawe wydarzenia. Sprawdź, co i gdzie można zobaczyć. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ile pieniędzy musisz przygotować na zakup mieszkania w lubelskim? Sprawdź ile zapłacisz za nie w swoim mieście! [26.02.2021]

Gdzie w województwie lubelskim zapłacimy najmniej za mieszkanie? Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie, Kraśniku, Chełmie, Puławach, Zamościu lub Świdniku? Sprawdź w którym mieście w woj. lubelskim mieszkania potaniały, a gdzie ich ceny znacząco wzrosły? Planujesz zakup mieszkania? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić te dane! Tyle trzeba mieć w portfelu, żeby kupić mieszkanie w naszym regionie. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 „Bez atomu w naszym domu”. Zobacz zdjęcia z puławskiej demonstracji przeciwko elektrowni atomowej!

Śnić o stworzeniu w Polsce energetyki jądrowej zaczęto już w roku 1956 r. Na początku planowano budowę eksperymentalnej elektrowni nad Narwią i Bugiem, z czasem pomysły te jednak rosły w sile, a kolejni politycy przygotowywali wieloletnie plany powstawania obiektów jądrowych, również na terenie woj. lubelskiego (jak podają źródła) m.in. w Lublinie i Annopolu. Najbliżej realizacji był reaktor w Żarnowcu, jednak zmiana warunków ekonomicznych w Polsce po 1989 r., a także długotrwałe protesty aktywistów i mieszkańców oraz negatywny odbiór części społeczeństwa, który wzmógł się szczególnie po katastrofie w Czarnobylu, spowodowały, że budowa została wstrzymana i elektrownia nie powstała. Aby zobaczyć archiwalne zdjęcia z puławskiej demonstracji, przeciw budowie reaktora atomowego kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Lubelskiem: Agencja Mienia Wojskowego organizuje wielką wyprzedaż. Można kupić samochód czy fotel dentystyczny

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Lublinie 26 lutego przeprowadzi pisemny przetarg na sprzedaż wycofanego z wojska mienia. Tradycyjnie nie zabraknie też kuchni polowych oraz służących w armii pojazdów. Otwarcie ofert nastąpi w wymienionym dniu o godzinie 13:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1.
Dodatkowo po przerwie związanej z pandemią działalność wznowił sklep AMW w Lublinie. Na zakupy można się wybrać we wtorki i czwartki w godz. 12:00 – 16:00.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Pacjent alarmuje: „Mam skierowanie, a nie mogę zrobić USG w puławskim szpitalu”

Dyrekcja puławskiego szpitala potwierdza, że aktualnie jest problem z wykonaniem USG, bo pracowania znajduje się w części covidowej. Proponuje jednak inne rozwiązanie w takiej sytuacji.

📢 Gotowe domy z AliExpress za 60 tys. zł? Docierają z Chin w kilkanaście dni. Zobacz najtańsze domy modułowe

Domy modułowe w chińskim serwisie aukcyjnym można kupić już za kilkadziesiąt tysięcy złotych, wraz z dostawą. Stworzone z prefabrykowanych elementów kontenery mieszkalne, domki jednopiętrowe, a nawet całe wille, są przeznaczone do szybkiego złożenia na miejscu. Zamówienie potrafi dotrzeć do Polski nawet w ciągu 15 dni! Jak wyglądają najciekawsze i najtańsze projekty? Zobacz w galerii.

📢 Budowa puławskiej Mediateki została wstrzymana!

Pod koniec ubiegłego roku w Puławach rozpoczęto budowę Mediateki, która w połączeniu z "Domem Chemika" ma stać się nowoczesnym centrum kultury. Od kilku dni prace na budowie zostały wstrzymane, co stoi na przeszkodzie realizacji tej inwestycji?

📢 Kontrola policji i sanepidu w puławskiej restauracji. Poseł Konfederacji interweniuje

O wyjaśnienia i wskazanie podstaw prawnych prosi policję i sanepid poseł Jakub Kulesza. To efekt kontroli przeprowadzonych przez służby w jednej z puławskich restauracji.

📢 Nieprzyzwoite zdjęcia od księdza z Kurowa. Czy prokurator spóźnił się z apelacją?

Na wokandę powróci sprawa ks. Wiesława C. Były proboszcz z Kurowa został skazany za prezentowanie treści pornograficznych 14-latce i nakłanianie dziewczynki do przesyłania zdjęć intymnych części ciała.

📢 Tarpan - najgorszy polski samochód? Docenili go głównie rolnicy i żołnierze

Otrzymał nazwę po wymarłym gatunku konia. Wielu życzyłoby sobie, żeby on również zniknął z kart historii polskiej motoryzacji. Mowa oczywiście o Tarpanie, samochodzie dostawczym typu pick-up rodzimej myśli technicznej. Podobnie, jak swój parzystokopytny protoplasta, nie grzeszył urodą. Został stworzony jako auto użytkowe do celów rolniczych. Doczekał się wielu wersji osobowych i specjalnych, w tym wojskowej. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Szalone lata 80 i 90 w województwie lubelskim! Sprawdź czy pamiętasz te imprezy!

Uważasz, że lata 80 i 90 w województwie lubelskim były nudne? Nic z tych rzeczy! Zobacz jak bawiliśmy się na Lubelszczyźnie ponad cztery dekady temu! Pamiętasz jeszcze te wydarzenia? Sprawdź klikając w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE!

📢 Jedenaście zgonów w domu seniora „A w sercu maj”. Wojewoda lubelski zawiadamia prokuraturę

Sprawa dotyczy prywatnego domu seniora „A w sercu maj”, który działa w Woli Czołnowskiej w powiecie puławskim. Jak wyjaśnia wojewoda śmierć pensjonariuszy nie ma związku ze szczepieniami na Covid-19. Wiemy, że w ośrodku stwierdzono 23 przypadki zakażenia koronawirusem.

📢 TOP salonów fryzjerskich w Puławach. Sprawdź polecenia puławian!

Szukasz sprawdzonego i polecanego salonu fryzjerskiego w Puławach? Sprawdź kogo polecają mieszkańcy naszego miasta! Zobacz które salony zdobyły najlepsze opinie pośród użytkowników Google ( przedstawiamy stan na 22.02) Pod uwagę braliśmy miejsca z ilością ocen minimum 15 i średnią minimum 4,7! By dowiedzieć się którzy fryzjerzy cieszą się największym uznaniem, kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE!

📢 Tych panów ginekologów najbardziej chwalą pacjentki. Zobacz ranking specjalistów w regionie

Stworzyliśmy zestawienie najlepszych ginekologów w województwie lubelskim. Ranking powstał na podstawie opinii zamieszczonych przez użytkowników na portalu „Znany Lekarz". Do którego specjalisty warto się wybrać? Zobacz na kolejnych slajdach.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

Majówka 2021

Polacy boją się biedy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie