(© JPO)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nową ul. Ceglaną być może pojedziemy już pod koniec września. W ubiegłym tygodniu drogowcy położyli już pierwszą warstwę asfaltu.

Jest szansa, że nową ul. Ceglaną pojedziemy już pod koniec września lub na początku października. Na skrzyżowaniu, które łączy ul. Ceglaną z ul. Sosnową działa już sygnalizacja świetlna.

Inwestycję realizuje firma PRD Zwoleń. Nowa ulica będzie dysponowała ścieżką rowerową, kanalizacją deszczową i nowym oświetleniem. Puławy otrzymały na ten cel 3 mln zł w ramach programu tzw. schetynówek (drogi objęte rządowym Narodowym Programem Przebudowy Dróg Lokalnych).

Modernizacja ul. Ceglanej jest pierwszym krokiem do powstania alternatywnej obwodnicy miasta. W przyszłości planowane jest jej przedłużenie do Piasecznicy. Dzięki temu możliwe byłoby zmniejszenie natężenia ruchu na trasie do Kazimierza Dolnego (ul. Zielona, Kazimierska, Włostowicka).

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!