Puławy: I Memoriał Waldemara Wojciechowskiego

Puławy: I Memoriał Waldemara Wojciechowskiego (© Wisełka 1 Puławy)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

UKS Wisełka 1 Puławy postanowił uczcić swojego zmarłego w zeszłym roku trenera. Do puławskiego turnieju zostało zaproszonych 16 zespołów z rocznika 2001.

Memoriał Waldemara Wojciechowskiego, który zostanie rozegrany 16 marca będzie wielkim święto piłki nożnej w Puławach. W ciągu jednego dnia zostanie rozegranych kilkadziesiąt spotkań, a najlepsi wyjadą z pucharami i wyróżnieniami.

Do Puław przyjadą ekipy m.in.: Polonii Warszawa, Broni Radom, Lewarta Lubartów i GKS-u Bogdanka. Nie zabraknie również młodych piłkarzy Wisły Puławy.

Trener Waldemar Wojciechowski zmarł nagle w maju ubiegłego roku. W swojej piłkarskiej karierze grał m.in. Górniku Łęczna, Czarnych Dęblin i Wiśle. Od dłuższego czasu trenował juniorów Wisły, a na przełomie lat 2005/2006 był szkoleniowcem seniorów.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!