Puławskie drużyny wygrały swoje mecze

WA
Puławskie drużyny wygrały swoje mecze WA
Puławskie drużyny, Wisła i Azoty wygrały swoje sobotnie mecze. Azoty Puławy w Challenge Cup pokonały HC Tongeren United 26:23 i awansowały od półfinału rozgrywek. Natomiast Wisła Puławy pokonała na wyjeździe Garbarnię Kraków 1:0.

Azoty Puławy do belgijskiego Tongeren jechały z dziewięcioma bramkami zaliczki po meczu wygranym w Puławach 31:22. Tak jak spodziewali się tego puławscy kibice, Azoty stanęły na wysokości zadania i pokonały belgijski zespół na jego boisku 26:23. Dzięki temu awansowały do półfinału Challenge Cup w którym zmierzą się ze szwedzkim IK Sävehof. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Szwecji 19 kwietnia, rewanż tydzień później w Puławach.

Natomiast Wisła Puławy podtrzymała dobrą passę i w trzecim meczu rundy wiosennej zdobyła komplet punktów, tym razem na wyjeździe pokonała Garbarnię Kraków 1:0. Bramkę dla Wisły w 30 minucie gry zdobył Michał Paluch,napastnik pozyskany w zimowej przerwie z Górnika Łęczna. Dzięki zdobyciu 9 kolejnych punktów, Wisła jak na razie znajduje się na 4 miejscu tabeli II ligi wschodniej.