Puławiak Puławy wygrał 16. raz z rzędu i awansował do A klasy

redakcja
redakcja
W kończącym sezon 2010-2011 meczu z Serokomlą Janowiec puławski zespół odniósł przekonujące zwycięstwo 3:1 i pewnie awansował do wyższej klasy rozgrywek.

Co prawda mecz zaczął się dobrze dla gości, którzy jako pierwsi zdobyli bramkę, ale Puławiak szybko odpowiedział trafieniem Mirosława Wrótnego. Niedługo później było już 2:1, po golu Michała Szewczyka. Po przerwie Wrótny dołożył jeszcze jedno trafienie - była to jego 19 bramka w tym sezonie, a właściwie - w drugiej połowie sezonu, bo do Puławiaka trafił dopiero w wiosennym okienku.
Wynik meczu już się nie zmienił, chociaż dogodne szanse mieli jeszcze Sebastian Cieniuszek, Mirosław Wrótny, Andrzej Woźniak, Marcin Suszek i Zbigniew Masternak.
Warto podkreślić, że podopieczni Bernarda Bojka zdominowali tę klasę rozgrywek. Puławiak odniósł 16 zwycięstwo z rzędu. Od 18 spotkań nie przegrał. Zdobył 101 goli, tracąc tylko 7! W drugiej połowie sezonu wszyscy przeciwnicy byli w stanie strzelić Puławiakowi tylko jednego gola! (Szkoda tylko, że stało się to w ostatnim meczu).
Łukasz Kuśmierz zachował czyste konto w kolejnym meczu - bronił w drugiej połowie, w pierwszej w bramce stał Paweł Bejna i to na jego konto zapisał się gol, chociaż to nie on zawinił przy jego utracie.
Skład MKS Puławiak Puławy, który wywalczył awans:
1. Łukasz Kuśmierz
bramkarz2. Paweł Bejna bramkarz3. Mateusz Kłos obrońca4. Michał Chabros obrońca5. Andrzej Woźniak obrońca6. Dawid Urbanek obrońca7. Mariusz Muszyński
obrońca8. Sebastian Cieniuszek obrońca/pomocnik9. Damian Woźniak obrońca/pomocnik10.