Policjanci odwiedzili uczniów klasy pierwszej i drugiej

(© Policja)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Puławscy policjanci spotkali się we wtorek z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 w Puławach. Uczyli jak zachowywać się bezpiecznie na drodze.

Policjanci odwiedzili uczniów klasy pierwszej i drugiej, którzy uczestniczą w akcji profilaktycznej „Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo" organizowanej razem z Zakładami Azotowymi „Puławy". Policjanci omawiali niebezpieczeństwa i zagrożenia z jakimi mogą spotkać się dzieci w kontakcie z osobami obcymi.– Przewodnim tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Funkcjonariusze przekazywali dzieciom informacje dotyczące właściwych zasad bezpieczeństwa na drodze. Przypominali jaki ważny element stanowią odblaski aby po zmierzchu dziecko było widoczne dla kierowców – informuje podkom. Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.Dzieci otrzymały materiały edukacyjne oraz kamizelki odblaskowe.Kolejne spotkanie z udziałem puławskich funkcjonariuszy odbyło się również we wtorek w Gimnazjum w Żyrzynie. Młodzieży rozmawiała tam z policjantem o cyberprzestępczości. Przypominano zasady oraz sposób korzystania z internetu oraz telefonii komórkowej w taki sposób aby nie paść ofiarą ani zostać przestępcą.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!