II Memoriał Waldemara Wojciechowskiego

II Memoriał Waldemara Wojciechowskiego (© Organizatorzy Memoriału)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

II Memoriał Waldemara Wojciechowskiego odbędzie się w najbliższą sobotę (22 marca), początek o godzinie 8:00 na bocznym boisku stadionu miejskiego przy ulicy Hauke-Bosaka.

- Pomysł narodził się już w dniu śmierci Waldka, bo doszliśmy do wniosku, że tego typu przedsięwzięcie będzie dobrą okazją aby wspomnieć tego świetnego człowieka, wychowawcę i trenera piłkarskiego. Z tej okazji już po raz drugi przyjeżdżają do nas ludzie, którzy go znali współpracowali z nim i piłkarsko chcą uczcić jego pamięć - wyjaśnia Michał Świderski, organizator memoriału.

W memoriale weźmie udział 12 zespołów z rocznika 2002 zarówno z terenu naszego województwa jak i spoza niego. Wśród ekip znalazły się m.in. Delta Warszawa, Orlęta Kielce, Juventa Starachowice, a także BKS Lublin, Niedźwiadek Chełm i Dubler Opole Lubelskie.

I Memoriał Waldemara Wojciechowskiego - zdjęcia

O godzinie 12:00 pamięć trenera Wojciechowskiego zostanie uczczona minutą ciszy, a później delegacja uda się na cmentarz, aby na jego grobie złożyć kwiaty i zapalić znicze.

Trener Waldemar Wojciechowski zmarł nagle w maju 2012 roku.

Zespoły, które zagrają w II Memoriale Waldemara Wojciechowskiego:

Grupa A:
Wisła I Puławy
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
Młodzik Radom
Orlęta Kielce
Niedźwiadek Chełm

Grupa B:
Wisła II Puławy
KS Góra Puławska
BKS Lublin
Broń Radom
Juventa Starachowice
Delata Warszawa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!