Punktualnie o godz. 11.00 H&M w Galerii Zielona został otwarty. Przed sklepem na to wydarzenie czekało kilkaset osób.

Zgodnie z naszymi informacjami, pierwsze 100 osób, ktore czekało na otwarcie sklepu H&M w Galerii Zielona w Puławach, otrzymało bon na zakupy o wartości 50 złotych. Pierwsze osoby ustawiały się w kolejce już o godzinie 8.00. Do 11.00 przed wejściem do H&M zgromadziło się kilkaset osób. Klienci potwierdzają, że na taki sklep w Puławach czekali od dawna.
- Do tej pory jeździłam na zakupy do Lublina - mówi Ania, która razem z koleżankami przyszła na otwarcie H&M. Na szczęście jeden z moich ulubionych sklepów w końcu znalazł się w naszym mieście - dodaje.
Dla tych, ktorzy nie mogli przyjść na otwarcie H&M przygotowaliśmy obszerną fotorelację. Mamy dla Państwa również konkurs. Pierwsze 3 osoby, które w komentarzach umieszczą swój adres mailowy otrzyma od nas kartę upominkową na zakupy w H&M o wartości 50 złotych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: