(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostajesz w ferie w Puławach, dowiedz się co możesz robić żeby nie siedzieć w domu.

Od dziś do końca tygodnia będziemy publikować pełną ofertą puławskich ośrodków kulturalnych, które w tym roku przygotowały wiele atrakcji dla wszystkich spędzających ferie w mieście.

Dziś sprawdzimy co ciekawego będzie działo się w Domu Chemika. Niewątpliwie największą atrakcją jest pojawienie się festiwalu "Sputnik nad Polską" w ramach którego będzie można zapoznać się z rosyjskimi filmami, wśród których nie zabraknie "Wilka i zająca". Całkiem ciekawie zapowiada się również oferta koncertowa bo w ciągu dwóch tygodni zobaczymy aż 5 z czego dwa wymagają szczególnego polecenia.

Pierwszy z polecanych koncertów to występ grupy MoCarta, nie trzeba ich przedstawiać i chwalić bo to co robią i grają broni się samo. Druga poleca impreza to koncert Macieja Balcara z zespołem. Na co dzień wokalista przyjedzie do Puław ze swoim solowym projektem promującym najnowszą płytę "Ogień i woda", która ukazała się na początku listopada ubiegłego roku. Poza gwiazdami nie zabraknie koncertów lokalnych zespołów i występu grupy wokalnej Michała Matrasa.

Będą również różnego rodzaju warsztaty, zabawy integracyjne, konkursy, czyli jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

TUTAJ zobaczysz szczegółowy plan tego co, gdzie, kiedy i za ile.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!