Co można robić w ferie w Puławach? cz.1

Zostajesz w ferie w Puławach, dowiedz się co możesz robić żeby nie siedzieć w domu.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© sxc.hu)

Od dziś do końca tygodnia będziemy publikować pełną ofertą puławskich ośrodków kulturalnych, które w tym roku przygotowały wiele atrakcji dla wszystkich spędzających ferie w mieście.

Dziś sprawdzimy co ciekawego będzie działo się w Domu Chemika. Niewątpliwie największą atrakcją jest pojawienie się festiwalu "Sputnik nad Polską" w ramach którego będzie można zapoznać się z rosyjskimi filmami, wśród których nie zabraknie "Wilka i zająca". Całkiem ciekawie zapowiada się również oferta koncertowa bo w ciągu dwóch tygodni zobaczymy aż 5 z czego dwa wymagają szczególnego polecenia.

Pierwszy z polecanych koncertów to występ grupy MoCarta, nie trzeba ich przedstawiać i chwalić bo to co robią i grają broni się samo. Druga poleca impreza to koncert Macieja Balcara z zespołem. Na co dzień wokalista przyjedzie do Puław ze swoim solowym projektem promującym najnowszą płytę "Ogień i woda", która ukazała się na początku listopada ubiegłego roku. Poza gwiazdami nie zabraknie koncertów lokalnych zespołów i występu grupy wokalnej Michała Matrasa.

Będą również różnego rodzaju warsztaty, zabawy integracyjne, konkursy, czyli jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

TUTAJ zobaczysz szczegółowy plan tego co, gdzie, kiedy i za ile.
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię