Aktorki, projektant, muzycy. Są znani w całej Polsce, a pochodzą z woj. lubelskiego. Wiedzieliście? (ZDJĘCIA)

Maciej Zień, Karolina Gorczyca czy Dorota Gardias - wiedzieliście, że te znane osoby pochodzą z woj. lubelskiego? Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć ludzi kultury, mediów i sportu, którzy są związani z naszym regionem.

RED

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2018, 11:45

Małgorzata Królikowska z Opola Lubelskiego 😘😍

05.12.2018, 23:03

ech nawet nie chciało się wam pogooglać. kiedyś firmy niemieckie dbały o jakość.

05.12.2018, 23:01

Henryk Wieniawski

05.12.2018, 22:45

A p. Danuta Błażejczyk - piosenkarka z Puław!

05.12.2018, 22:44

Ania Dąbrowska pochodzi z Chełma, a nie z Hrubieszowa 👀

05.12.2018, 21:32

Edward Stachura - poeta :-) Czechowicz- poeta z Lublina. A i książęta mamy - Czartoryscy z Puław :)

05.12.2018, 19:46

Marian Opania i jego syn, Wojciech siemion z Puław

05.12.2018, 15:19

ANIA DĄBROWSKA - HRUBIESZÓW
E.ŚCIBAKÓWNA (żona Englerta) -ZAMOŚĆ

28.02.2018, 22:55

Mój dziadek twierdził, że prezenterka sportowa Karolina Szostak jest wnuczką jego sąsiada z Majdanu Grabina gmina Zakrzówek i mieszkała tam w dzieciństwie. Warto to sprawdzić

28.02.2018, 17:30

Warto dodać panią Mieczysławę Ćwiklińską urodzoną w Lublinie za kulisami Teatru Osterwy:-)

28.02.2018, 16:40

To jest wątek dotyczący artykułu Aktorki, projektant, muzycy. Są znani w całej Polsce, a pochodzą z woj. lubelskiego. Wiedzieliście? (ZDJĘCIA)

10.11.2015, 09:55

marek Siudym z sosnowej woli

22.10.2015, 13:22

Joanna i Ewa Pacuła z Tomaszowa Lubelskiego

21.10.2015, 21:49

Roman Kłosowski - Maliniak z Czterdziestolatka pochodzi z Białej Podlaskiej.

21.10.2015, 20:55

Arkadius Projektant,czyli arek weremczuk,Tomek Jablonski na polsacie polowa go slucha i jego sprawozdania zagraniczne.a nie widzi jak pania Gardias.No i jeden z zakreconych poslow J Kaczynskiego

21.10.2015, 20:49

A Ktos tu zapomnial o zwyklym Parczewie

20.10.2015, 22:08

Ojej a ja całe życie myślałam, że ona pochodzi z Puław ! Dzięki za uświadomienie ;)

20.10.2015, 10:05

Jadwiga Jankowska Cieslak pochodzi z Gdańska w Puławach jakiś czas pracowała w teatrze eksperymentylnym, zaraz po szkole teatralnej.
Z Puław pochodzi Agnieszka Pilaszewska - aktorka teatralna

19.10.2015, 15:00

Jadwiga Jankowska- Cieślak z Puław :)

19.10.2015, 12:08

Już wiem, Agnieszka Antoniewska.

19.10.2015, 12:04

Zapomnieliście o Krzysztofie Cugowskim z Budki Suflera i jego dwóch synach z grupy Bracia, oni też są z Lbn. Jest jeszcze taka młoda aktorka z Puław ale nie pamiętam jak się nazywa, grała w serialu Adam i Ewa bodajże córkę.

19.10.2015, 10:30

Mieczysław Czechowicz - Lublin, Zygmunt Kałużyński - Motycz koło Lublina, Piotr Szczepanik - Lublin, Władysław Żmuda - Lublin

19.10.2015, 10:22

Bohdan Łazuka - Zakrzówek koło Kraśnika, Krzysztof Cugowski i Budka Suflera - Lublin

18.10.2015, 21:57

Dziękujemy za podpowiedzi. Dzięki Waszej pomocy uzupełniamy naszą galerię. Pozdrawiamy, REDAKCJA

18.10.2015, 20:31

+ Małgorzata Królikowska z Opola Lubelskiego. ;)